درباره ما

به به چه عالی که شما را اینجا دیدیم تا یه بیوگرافی (شرح حال) از خودمون و معرفی خدماتمون به شما بگیم و حسن همراهیمون با شما رو، در شادی و تلخی روزگار سهیم بشیم :

معرفی موسس و داستان تاسیس گل شقایق:

داستان گل شقایق از زمانی شروع شد که موسس و بنیانگذار آن، جناب آقای حبیب بیگلو در سال 1364 به دنبال رویایی کودکانه اما بزرگ پا به عرصه ی تولید و فروش گل در تهران گذاشته و به عنوان عضو کوچکی از یک مجموعه قدیمی در حیطه تولید گیاهان ریشه دار و گل های شاخه ای شروع به فعالیت کرد. هنر و ذوق ایشان در زمینه گل آرایی راهی بود به سوی آرزویی نچندان دور برای تاسیس و راه اندازی این مجموعه. این شد که از سال 1383 تاکنون گل شقایق در کنار شما، همراه با شما در شادی و غم ها شریک بوده و از این بابت به خود می بالد.

ماموریت ما در همراهی شما

گل شقایق با توکل و اتکاء بر توانایی ها و تجارب گرانبهای خود در زمینه فروش، طراحی و گل آرایی همراه شماست تا:

محصولات زیبا خلق کند که به شما و عزیزان تان  احساس لذت و آرامش در شادی و غمتان بدهد.

با ارائه ی خدمات با کیفیت از زمان سفارش تا تحویل محصول، هدیه دادن را برای شما لذت بخش و راحتتر از گذشته کند.

با تهیه روزانه ی گلهای شاخه بریده از بازار روز بهترین محصول ممکن را تهیه نموده و در اختیار شما قرار دهد.

همراه ما می مانید برای آنکه

گل شقایق باور دارد یک مشتری وفادار، سرمایه ی بسیار گرانبهای آن مجموعه بوده و همواره حق با ایشان است، مشتریان وفا دار، مشتریانی می باشند که در آینده باعث توسعه نام و اعتبار ما خواهند شد، بنابراین باید کوشید تمامی فرآیندها و فعالیت ها در راستای ایجاد ارزش افزوده و کسب رضایت حداکثری برای مشتری باشد. این نوع نگرش همواره دستور کار کلیه پرسنل این مجموعه است.

ما خرید شما از گل شقایق را ارزشمند دانسته و بهترین کیفیت را همراه با کمترین قیمت ارائه می دهیم.

همواره در نظر داریم که حق با مشتری است.

با آغوش باز پذیرای انتقادات و نظرات سازنده شما هستیم.

خدمات ما برای شما 

طراحی و تزیین ماشین عروس، دسته گل عروس، تاج سرعروس، دستبند عروس، سفره عقد و گل آرایی مجلس عروسی

طراحی و تزیین انواع جعبه گل (باکس گل) و ارسال آن

طراحی و تزیین انواع پایه های گل و تاج گل ترحیم و تسلیت

طراحی و تزیین انواع سبدهای گل

فروش انواع گیاهان آپارتمانی و ریشه دار به همراه انواع گلدان های پلاستیکی، سفالی لعاب دار و سرامیک در ابعاد ورنگ های مختلف

فروش انواع خاک های کوکوپیت، خاک برگ، خاک مخصوص کاکتوس و انواع سموم و موارد تقویتی مورد نیاز گیاهان

گوشه ای از اهداف ما 

عرضه محصولات، با کیفیتی مشابه با آنچه سفارش گرفته ایم اولین و مهمترین ارزش وجودی ما در گل شقایق می باشد. با نگاهی ویژه مطابق با آنچه هر فرد هنگام خرید شخصی صرف می کند، تلاش می کنیم تا محصولی که برای شما یا عزیزانتان ارسال می کنیم با کیفیتی بیشتر از آنچه وعده داده ایم باشد.

تلاش برای تبدیل شدن به فروشگاه اینترنتی موفق  و تاثیرگذار در زمینه ی صنعت گل و گل آرایی در تهران برای 5 سال آینده و ایجاد شعب در سایر استان های ایران طی 10 سال آینده. باور داریم که این مهم، جز با تلاش و پشتکار پرسنل و با ارائه خدمات مناسب در چارچوب قیمت های متناسب، امکان پذیر نخواهد بود.

X